Przygarnij Kwiatka - Łódź, ul Nawrot 2a

kontakt kwiaciarnia przygarnij kwiatka

Przygarnij Kwiatka serdecznie zaprasza do nowo otwartej kwiaciarni w miejscu, w którym kilka lat temu, przez długi okres czasu, znajdowała się kwiaciarnia, dobrze wspominana przez okolicznych mieszkańców.Dzisiaj stworzyliśmy tu klimatyczne, niepowtarzalne miejsce pełne kwiatów, bibelotów, gadżetów.Tutaj można kupić kwiaty dla każdego i na każdą okazję. Piękne kompozycje kwiatowe tworzy florystka, posiadająca wieloletnie doświadczenie.

Tutaj też powstają niepowtarzalne drobiazgi, które sprawią radość każdej obdarowanej osobie.
Tego miejsca nie można ominąć. Tu trzeba wejść, aby poczuć zapach kwiatów, nacieszyć oko pięknymi kompozycjami i małymi, „dziełami sztuki”.
Jesteśmy  do dyspozycji  naszych klientów. Warto „przygarnąć kwiatka”   z naszej kwiaciarni.

Z a p r a s z a m y

Przygarnij kwiatka Tak było 10 miesięcy temu, kiedy otwieraliśmy.... A jak jest dzisiaj ?

Wydaje się, że tak samo. A jednak inaczej. Kwiaciarnia nasza pozostaje wprawdzie nadal kameralnym, przyjaznym dla klientów miejscem, ale poszerzyliśmy naszą ofertę o;  susz konopny o dużej zawartości CBD, substancji leczniczej, stosowanej w różnych schorzeniach , większy wybór kwiatów doniczkowychprodukty do ich pielęgnacji, np. różne rodzaje ziemi, odżywki, doniczki, skrzynki itp. oraz  usługi takie jak; odświeżanie lasów w szkle, polegające na zmianie kolorystyki, wymianie roślin i podłoża  oraz  dostawa kwiatów na terenie miasta.Nadal wykonujemy rękodzielnicze bibeloty do mieszkań, gadżety, które można podarować bliskiej osobie,  okolicznościowe wiązankiświąteczne ozdoby i wiele innych produktów. Ciągle  jednak oferujemy nowe  produkty, wg własnych pomysłów. Są to zwykle prace plastyczne i rękodzielnicze.  Często inspirujemy się okolicznościami i oczekiwaniami naszych klientów.                                                                                                                          

Podziękowania dla naszych Klientów

To, z czego jednak jesteśmy najbardziej dumni, to ciągle powiększająca się liczba  osób nas odwiedzających. Mamy już grupę stałych klientów, którzy  systematycznie dokonują zakupów w naszej kwiaciarni. Wśród nich są też tacy, którzy, przechodząc, wpadają do nas, aby obejrzeć  nowe okazy kwiatowe czy nasze  propozycje  upiększenia mieszkania, a także zamienić parę słów. Czujemy ogromną satysfakcję, gdy zadowoleni klienci przychodzą, aby podziękować za bukiet kwiatów, który bardzo podobał się obdarowanej osobie, za dekorację weselną, która zrobiła wrażenie na gościach,  za gadżet, który nadał przytulności mieszkaniu itp. Chcielibyśmy  za to Państwu okazać ogromną wdzięczność i zaprosić do dalszego korzystania z oferty Przygarnij Kwiatka.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Follow by Email
Instagram