Dekoracje Ślubne

Dekoracje ślubne

Ślub to piękna, pełna emocji ceremonia, która na długo zapada w pamięć. Wesele zaś, to czas wspólnego radowania się państwa młodych z najbliższymi i przyjaciółmi. Dzień zawarcia związku małżeńskiego jest zatem najpierw marzeniem, a potem oczekiwaniem, że będzie jedyny najpiękniejszy.

Dekoracje Ślubne

Aby tak było uroczystości tego dnia wymagają szczególnych przygotowań. Postanowiliśmy    pomagać w tych przygotowaniach przede wszystkim  w dekorowaniu  najważniejszych w tym  dniu miejsc dla młodej pary:  kościoła, USC, czy też miejsca w plenerze, gdzie odbędzie się ceremonia ślubna i  sali weselnej.

Dekoracje ślubne

 Zatroszczymy się  także  o nowożeńców, aby prezentowali się najpiękniej i najefektowniej.  

Jesteśmy  otwarci na różne pomysły i propozycje.

Służymy także poradami. Doradzamy, jak np. udekorować wnętrza, jakie kwiaty i dekoracje będą się najlepiej prezentowały w danej sali czy też  jakie kwiaty i ozdoby wybrać dla pani młodej itp.

Pani młodej proponujemy bukiet ślubny, wianek, stroik na głowę. Panu młodemu oferujemy butonierkę, druhnom bukiety, korsarze.

Dla rodziców przygotowujemy bukiety, kosze kwiatów, flower boxy. Mamy też w ofercie pakowanie prezentów.

Przyozdabiamy również samochody.

Nasze dekoracje ślubne wykorzystujemy różne materiały:  tkaniny, wstążki, strusie pióra, świece, lampiony, ale przede wszystkim w naszych dekoracjach dominują różnorodne cięte kwiaty, z których wykonujemy bukiety do wazonów na stoły, stroiki, girlandy kwiatowe, wianki   i inne. Kwiaty sprowadzane są  tuż przed  ślubem, aby były jak najświeższe i jak najdłużej cieszyły oko swoją urodą. Dekorację sali weselnej dostosowujemy do jej charakteru i wymagań naszych klientów. Ostatecznych uzgodnień dokonujemy po obejrzeniu sali.

Młodzi mają możliwość negocjowania ceny. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to początek ich wspólnej drogi życiowej, który z reguły wymaga sporych nakładów finansowych, dlatego proponujemy umiarkowane ceny, na miarę możliwości nowożeńców.

Oferujemy następujące dekoracje ślubne:

– bukiety ślubne, wianki, butonierki, bukiety dla druhen, korsarze
– dekoracje kościołów, sal weselnych, samochodów, USC
– flower boxy, kosze kwiatów dla rodziców,
– inne

Darmowa wycena.

Przyjmujemy płatności kartą.

Zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie, mailowo, sms, na facebooku, na instagramie. Mile widziane jest też osobiste odwiedzenie nas w naszej kameralnej kwiaciarni, znajdującej się  w centrum Łodzi, przy ul. Nawrot 2a.

Czekamy na narzeczonych, którzy zamierzają się wkrótce pobrać.

Dekoracje ślubne
kwiaty na ślub
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Follow by Email
Instagram